MAN dźwig 1:16

Dostępność: brak towaru
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Bruder
Kod produktu: 02754

Opis

Podnoszenie Patyczków i Marzeń Dzieci - Zabawka dla dzieci Bruder MAN dźwig 1:16

Fascynująca Zabawa w Podnoszenie!

Marzenia dzieci o wielkich maszynach i budowlanych przygodach stają się rzeczywistością dzięki Zabawce dla dzieci Bruder MAN dźwig 1:16. To niezwykłe narzędzie zabawowe, które pozwoli Twojemu dziecku wkroczyć w świat ciężkich maszyn i rozpocząć fascynującą przygodę. Dzięki temu niesamowitemu MAN dźwigowi, podnoszenie patyczków, ładunków z plasteliny czy ewentualnie samochodzików, które wpadły do pudełka z puzzlami, staje się pasją!

Doskonałe Rozrywki w Domu i na Placu Zabaw!

Zabawka Bruder MAN dźwig 1:16 jest zaprojektowana tak, aby dostarczać mnóstwo rozrywki zarówno w domu, jak i na placu zabaw. Przecież jest tyle rzeczy, które nadają się do podnoszenia, a z tym dźwigiem każda zabawa nabiera nowego wymiaru! Możesz zorganizować plac budowy, prace porządkowe lub emocjonującą akcję wyciągania samochodu z rowu. Twoje dziecko będzie cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi kreatywności i nauki.

Doskonała Jakość i Bezpieczeństwo

MAN dźwig marki Bruder to nie tylko wspaniała zabawa, ale także gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Ten wierne odwzorowanie prawdziwego modelu w skali 1:16 zostało wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i bezpieczne dla dzieci powyżej 3 lat. Zabawka posiada gumowy, miękki, profilowany bieżnik, podnoszoną kabinę kierowcy, trzyosiowe zawieszenie, ramię dźwigu podnoszone i wyciągane za pomocą pokręteł, obrotową kabinę operatora dźwigu, podpory robocze i nawet możliwość wstawienia modułu świetlno-dźwiękowego (02801).

MAN dźwig jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Zabawka posiada:
  • gumowy, miękki, profilowany bieżnik,
  • podnoszoną kabinę kierowcy,
  • trzyosiowe zawieszenie,
  • ramię dźwigu podnoszone i wyciągane za pomocą pokręteł,
  • obrotową kabinę operatora dźwigu,
  • podpory robocze,
  • możliwość wstawienia modułu świetlno-dźwiękowego (02801).

MAN dźwig bruder | zabawka dźwig | bruder dźwig

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl