Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka
58.jpg

Każdy rodzic z pewnością doskonale rozumie, jak ważne jest to, by dla swojej pociechy wybierać odpowiednie zabawki. Szczególnie istotne wydaje się to w wieku niemowlęcym, kiedy maluchy jeszcze nie do końca rozumieją co jest dla nich dobre, a co złe. Zabawki dla rocznego dziecka przede wszystkim powinny być bezpieczne, kolorowe, wykonane z różnego rodzaju materiałów. W tym okresie pociechom powinno się stopniowo dostarczać coraz to więcej bodźców, które będą im wskazywały, jak różnorodny może być dźwięk, obraz, powierzchnie i struktury. Poza tym, kiedy dziecko zaczyna już samodzielnie siedzieć, raczkować, stawia pierwsze kroki i gaworząc stara się naśladować słowa dorosłych jest to najwyższa pora by poprzez zabawę uczyć. Na jakie zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka postawić?

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, które bawią i uczą

Chociaż w dzisiejszych czasach, niezwykle popularne stały się tzw. zabawki interaktywne, które rzeczywiście świetnie sprawdzają się w przypadku maluchów, mimo wszystko nie powinniśmy się do nich ograniczać. Wbrew pozorom, zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka to często bardzo proste, nieskomplikowane przedmioty, jakimi sami bawiliśmy się przed laty za czasów swojego dzieciństwa. Wyobraźnię i kreatywności maluchów pobudzają chociażby tradycyjne zabawki drewniane. W skrzyniach, pudłach i szafkach z zabawkami nie powinno więc zabraknąć drewnianych klocków, puzzli, układanek i kolejek. Poza tym, jak najbardziej wskazane są muzyczne zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka. Zabawkowe fleciki, grzechotki, cymbałki, bębenki, gitary czy też akordeony co prawda mogą wydawać się zbyt zaawansowane dla dwunastomiesięcznych szkrabów, jednak idealnie sprawdzają się do wspólnej zabawy - rodzice, grając na takich instrumentach mogą wywołać uśmiech na twarzy dziecka, a przy okazji nauczyć je nowych rzeczy.

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka w Haribi.pl

Przepiękne, starannie wykonane, wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka znaleźć można w ofercie sklepu internetowego Haribi.pl. Zestawy drewnianych klocków, puzzle, kolejki, zabawkowe instrumenty muzyczne oraz wiele innych dostępnych w Haribi.pl to idealny prezent na pierwsze urodziny, święta lub bez okazji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl