Zabawki Bruder w porównaniu do tańszej konkurencji
36.jpg

Ioioioio, drrrrrrn, trztrztrz – Oh! Jakie to wkurzające!

Głośne i drażniące dla dzieci i rodziców elementy, to jedna z wad tanich zabawek. Częstotliwość dźwięków jakie wydają jest nieprzyjazna dla naszych aparatów słuchowych. Moduły dźwiękowe firmy Bruder nie uszkadzają słuchu i nie wydają męczących odgłosów.

 

Ałaaaa! Mamooooooo….

Myśląc o zabawkach, jaka pierwsza rzecz przychodzi nam do głowy? Bezpieczeństwo! Może ona atrakcyjnie wyglądać, mieć wiele funkcji, być wielokolorowa, odpowiednio dopasowana do wieku dziecka, jednak nie ma nic bardziej uspokajającego rodzica od myśli, że jego dziecko bawiąc się daną zabawką nie zrobi sobie i wszystkim wokół krzywdy. Taką gwarancję dają zabawki firmy Bruder – brak wystających ostrych krawędzi, czy też wystających elementów mogących uszkodzić oczy najmłodszych. Dodatkowo do każdej zabawki dołączona jest instrukcja obsługi.

 

Kupisz mi ten samochodzik? Że też on musi mieć taki drogi gust!

Tańsza zabawka równa jest kiepskiej jakości, która jest wynikiem oszczędności danego surowca bądź wykorzystaniu gorszego. Cena idzie w parze z jakością! Do produkcji zabawek Bruder stosuje się m.in. tworzywo sztuczne, takie same, jakiego używa się podczas produkcji samochodów. Każdy wykonany model cechuje stabilne i solidne wykonanie z plastiku oraz gumy (opony).

 

Przecież masz już jedną! Ale się popsuła… i mi się znudziła …

Pojazdy zakupione na targu bądź u innego taniego kontrahenta często psują się po kilku razach użytkowania i w dodatku nie można ich wymienić bądź zwrócić albo często pojawia się myśl: „Dla 10 zł nie będę jechać, bo to strata czasu, nerwów i paliwa/biletów – więcej stracę niż zyskam.” Kupując zabawki Bruder to inwestycja na przyszłość! Potwierdza to mała ilość reklamacji i mnóstwo powracających klientów. Możliwość łączenia kilku maszyn i dodatkowe akcesoria sprawiają, że malec się nie będzie nudził! Dają one gwarancję użytkowania nawet na kilka pokoleń.

Tym bardziej, że co roku wychodzą nowe zabawki!

Sprawdź sam: https://haribi.pl/kategoria/bruder-zapowiedzi-nowosci-wiosna-2018

  

Jest takie słynne powiedzenie: „Kto tanio kupuje ten dwa razy płaci.”


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl