Jaki prezent na Dzień Dziecka?


Dzień Dziecka to prawdopodobnie ulubiona data każdego malca (oczywiście zaraz po urodzinach). Narastającą z dnia na dzień ekscytację związaną ze spodziewanym prezentem da się zauważyć u większości kilkulatków już na kilka tygodni przed nadejściem 1-go czerwca. W związku z tym, jako dorośli nie możemy zawieść swoich pociech. To w końcu ich święto! Aby upominek dla syna, córki, chrześniaka lub chrześniaczki, wnuka bądź wnuczki był udany, warto dobrze go przemyśleć, a zakupy zrobić nieco wcześniej. Jaki prezent na Dzień Dziecka zatem wybrać? Co dla dziewczynki, a co dla chłopca?

Jaki prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki?

W połowie maja, a tym bardziej pod koniec tego miesiąca każdy rodzic, ciocia, wujek czy też babcia i dziadek zastanawia się jaki prezent na Dzień Dziecka kupić dla najbliższych sobie maluchów. Jeśli chodzi o dziewczynkę niewątpliwie dobrym pomysłem okazują się być różnego rodzaju akcesoria do lalek, bo tych, z pewnością nie brakuje w pokoju kilkulatki. Wobec tego, wózki dla lalek, przepiękne, wysokiej jakości, wykonane z drewna domki oraz łóżeczka i kołyski dla lalek niewątpliwie sprawią moc radości każdej małej dziewczynce. Podobnie zresztą jak zabawkowe kuchnie. Poza tym, warto pokusić się o kreatywne zabawki z drewna, takie jak klocki i puzzle, które poprzez zabawę uczą.

Jaki prezent na Dzień Dziecka dla chłopca?

Skoro wiemy już, jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać dla dziewczynki, pora zastanowić się nad odpowiednim upominkiem dla chłopca. Nie da się ukryć, że większość malców już od najmłodszych lat przeżywa ogromny zachwyt motoryzacją. W związku z tym, strzałem w dziesiątkę będą drewniane kolejki, a także piękne, niemal identyczne jak te prawdziwe pojazdy policji, pogotowia czy też maszyny budowlane. Natomiast tych z chłopców, których ewidentnie pociąga życie i praca na wsi ucieszą zabawkowe pojazdy i maszyny rolnicze oraz te, wykorzystywane do prac leśnych. W końcu, podobnie jak dla dziewczynki, tak i dla chłopca dobrym wyborem będą drewniane klocki i puzzle, które rozwijają kreatywność, spryt, inteligencję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl