Jak poukładać dziecięce zabawki?
70.jpg


Zabawki to coś, czym nasze dzieci są obdarowywane właściwie już od pierwszych dni życia. Nic więc dziwnego, że w przeciągu miesięcy i lat jesteśmy w stanie nagromadzić ich tyle, że spokojnie moglibyśmy rozdzielić je na kilku malców. Z perspektywy naszej pociechy jest to oczywiście czymś wspaniałym, jednak dla nas, rodziców niemałym kłopotem. W końcu każda matka i każdy ojciec stara się, by w pokoju córki/syna panował względny porządek. W rzeczywistości stosy lalek, samochodzików, klocków, misiów, zabawkowych instrumentów, wózeczków i domków dla lalek zazwyczaj zalegają na podłodze i wysypują się z szaf. W jaki sposób nad nimi zapanować? Jak poukładać dziecięce zabawki? Podpowiadamy!

Jak poukładać dziecięce zabawki, by przywrócić w pokoju harmonię?

Nie da się ukryć, że w pokoju naszych pociech zazwyczaj jest więcej zabawek aniżeli miejsca do ich przechowywania. Wobec tego, jak poukładać dziecięce zabawki? Jak utrzymać porządek? Jeśli chodzi o mniejsze zabawki z pewnością niezastąpione okażą się pudełka. Wykonane z plastiku bądź materiału pomieszczą sporo przedmiotów, dzięki czemu w pokoju malca zapanuje harmonia. Dodatkowo, odpowiednio dopasowane do stylistyki wnętrza ozdobią je. Jeśli już zdecydujemy się na ułożenie zabawek w pudłach, warto jednak zastosować swego rodzaju segregację. Dla przykładu, w jednej skrzyni trzymajmy klocki, w drugiej zabawki z drewna, w trzeciej samochodziki, w czwartej maskotki. A jak poukładać dziecięce zabawki, które ze względu na duże rozmiary nie mieszczą się w pudłach?

Jak poukładać dziecięce zabawki o dużych gabarytach?

O ile niewielkie zabawki takie jak samochodziki, lalki, maskotki, klocki najprościej wrzucić do ozdobnych pudeł, o tyle duże pojazdy rolnicze marki Bruder czy też domki dla lalek niekoniecznie da się schować. Jak poukładać dziecięce zabawki o dużych gabarytach? Otóż w tym przypadku wystarczą półki na ścianach, na których wyeksponujemy zachwycające realistycznym designem koparki, traktory, ambulanse, maszyny rolnicze czy też wspomniane już domki dla lalek. W ten sposób zachowamy dziecięcy charakter pokoju córki/syna, jednocześnie utrzymując w nim względny porządek, ponieważ większość zabawek znajdzie się w skrzynkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl