Co na prezent dla 3-latka?


W wieku trzech lat nasze pociechy z dnia na dzień stają się coraz bardziej świadome, zaskakują dorosłych nowo poznanymi słówkami i zwrotami, zaczynają żartować. Kształtują się też ich cechy charakteru, gusta i upodobania. Samodzielne wybierają więc jak i czym chcą się bawić. Stąd rodzicom, a tym bardziej dziadkom, ciociom i wujkom znacznie trudniej kupić rzeczywiście trafiony upominek. Na szczęście istnieją sprawdzone na setkach, a nawet milionach urwisów klasyki, którym nie oprze się chyba żaden chłopiec. Wobec tego, co na prezent dla 3-latka? Jakie zabawki są spełnieniem dziecięcych marzeń każdego malca?

Jaki prezent dla 3-latka?

Kiedy dziecko kończy 3 lata w odstawkę idzie większość dotychczasowych zabawek. Nasze pociechy zaczynają interesować się zupełnie innymi rzeczami. Przestają interesować się nawet słynnymi zabawkami kreatywnymi - te są dobre dla bobasów. Można więc powiedzieć, że 3 lata to już dość poważny wiek, zwłaszcza, jeśli nasza pociecha nie spełnia już całych dni z rodzicami, lecz zaczyna uczęszczać do przedszkola. Należy więc dobrze się zastanowić nad tym, jaki prezent dla 3-latka będzie odpowiedni. Co rzeczywiście zainteresuje chłopca i przykuje jego uwagę na dłużej. Z pewnością warto przemyśleć zakup drewnianej kolejki. W tej kategorii zabawek na uwagę zasługują szczególnie produkty marki Bino, które cechują się najwyższą jakością wykonania i użytych w tym celu materiałów. Do tego kolejki Bino są po prostu śliczne, kolorowe i trwałe.

Idealny prezent dla 3-latka? Pojazd Bruder!

Zabawki z drewna takie jak kolejki z zestawami kolorowych pojazdów to świetne gadżety dla małych chłopców. Uwielbiają je wszyscy. Jednak co na prezent dla 3-latka jeśli ten ma już pod dostatkiem kolejek? Jakie jeszcze zabawki są na tyle uniwersalne, że spodobają się praktycznie każdemu chłopcu bez względu na jego charakter i zainteresowania? Otóż idealny prezent dla 3-latka niewątpliwie znajdziemy pośród oferty Bruder - światowej sławy producenta zabawek rolniczych i nie tylko. Bruder ma do zaproponowania pojazdy i maszyny rolnicze dla miłośników prac wiejskich, pojazdy do prac leśnych dla przyszłych leśników, samochody pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policji dla wielbicieli zadań specjalnych oraz pojazdy ciężarowe i wózki widłowe dla małych majsterkowiczów i budowniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl