Jak segregować zabawki?
92.jpg

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, szczególnie pierwsze, życie młodych rodziców przewraca się o 180 stopni. Wreszcie, dochodzi do tego, że nawet nie orientujemy się kiedy nasze mieszkanie zalały stosy dziecięcych akcesoriów i zabawek. Wobec tego podpowiadamy jak segregować zabawki.

czytaj całość »
Kiedy dziecko zaczyna chwytać?
88.jpg

Każdy młody rodzic z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że rozwój dziecka, szczególnie w kilkunastu pierwszych miesiącach życia jest bardzo dynamiczny. Kiedy dziecko zaczyna chwytać? Kiedy dziecko łapie zabawki, a w związku z tym jakie przedmioty mu podsuwać?

czytaj całość »
Wózki dla lalek jak prawdziwe
86.jpg

Chyba wszystkie małe dziewczynki naśladują swoje mamy. Nie da się ukryć, że jednymi z ulubionych zabawek po jakie sięgają dziewczynki są zabawkowe kuchnie a także lalki przypominające bobasy, na czele z wózkami. Dziś o tych ostatnich. Prezentujemy wózki dla lalek - jak prawdziwe, a zabawkowe!

czytaj całość »
Zabawki z drewna dla dzieci

Mimo, że w dzisiejszych czasach producenci zabawek nieustannie prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na jeszcze bardziej nowoczesne, kolorowe, kreatywne zabawki, te tradycyjne, wytwarzane z naturalnego drewna wciąż cieszą się ogromną popularnością.

czytaj całość »
Co na prezent dla 3-latka?

W wieku trzech lat nasze pociechy z dnia na dzień stają się coraz bardziej świadome, zaskakują dorosłych nowo poznanymi słówkami i zwrotami, zaczynają żartować. Kształtują się też ich cechy charakteru, gusta i upodobania.

czytaj całość »
Jakie zabawki edukacyjne dla dwulatka?

Kiedy dziecko kończy dwa lata, absolutnie najważniejszą rzeczą jest jego dalszy, prawidłowy rozwój. Naturalnym zjawiskiem jest to, że kupujemy mu sporo zabawek. I nie ma w tym nic złego - one również dostarczają maluchom wielu bodźców. Każdy przedmiot, którym chcemy obdarować naszą pociechę należy jednak dobierać bardzo starannie.

czytaj całość »
Co kupić 3-letniej dziewczynce na urodziny?
78.jpg

Trzylatki to już całkiem duże i rozumne dziewczynki. W tym wieku dzieci są całkiem inne niż kiedy miały roczek czy dwa lata. Komunikacja z takimi maluchami jest na zupełnie innym, wyższym poziomie, są one też bardziej samodzielne, na dłużej potrafią zająć się same sobą, inaczej się bawią.

czytaj całość »
Jak naprawić zabawki Bruder?
74.jpg

Zabawki marki Bruder to jedne z najbardziej rozpoznawalnych na świecie i cieszących się w stu procentach pozytywnymi opiniami. Wyróżnia je absolutnie doskonały design, najwyższa jakość wykonania i wykorzystywanych materiałów, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Gdzie można kupić zabawki Bruder?

Bruder to jedna z najsłynniejszych na całym świecie, cieszących się w stu procentach pozytywnymi opiniami konsumentów marka zabawek dziecięcych. Popularność przyniosły jej przede wszystkim pojazdy i maszyny rolnicze, które nie licząc znacznie mniejszych rozmiarów praktycznie niczym nie różnią się od tych prawdziwych.

czytaj całość »
Jak poukładać dziecięce zabawki?
70.jpg

Zabawki to coś, czym nasze dzieci są obdarowywane właściwie już od pierwszych dni życia. Nic więc dziwnego, że w przeciągu miesięcy i lat jesteśmy w stanie nagromadzić ich tyle, że spokojnie moglibyśmy rozdzielić je na kilku malców.

czytaj całość »
Zabawki o tematyce rolniczej dla dzieci

Każdy rodzic z pewnością dostrzega, jak różne potrafią być dzieci. I to nie tylko porównując własne dziecko do innych, ale i tylko swoje pomiędzy sobą (braci, siostry). W związku z tym, dzieci miewają różne upodobania, co innego je interesuje, a co za tym idzie, fascynują je odmienne zabawki.

czytaj całość »
Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka to prawdopodobnie ulubiona data każdego malca (oczywiście zaraz po urodzinach). Narastającą z dnia na dzień ekscytację związaną ze spodziewanym prezentem da się zauważyć u większości kilkulatków już na kilka tygodni przed nadejściem 1-go czerwca.

czytaj całość »
Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka
58.jpg

Każdy rodzic z pewnością doskonale rozumie, jak ważne jest to, by dla swojej pociechy wybierać odpowiednie zabawki. Szczególnie istotne wydaje się to w wieku niemowlęcym, kiedy maluchy jeszcze nie do końca rozumieją co jest dla nich dobre, a co złe.

czytaj całość »
Zabawki dla chłopca 5 lat
54.jpg

Dzieci zmieniają się niemalże z dnia na dzień. Z każdym rokiem nie tylko przybywa im centymetrów, ale i wiedzy o otaczającym je świecie. Stają się coraz bardziej bystre i zauważalnie rozwijają się ich zdolności manualne. Co więcej, wiele z nich potrafi już określić swoje zainteresowania, pasje.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl