Sklep z zabawkami

Jak segregować zabawki?

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, szczególnie pierwsze, życie młodych rodziców przewraca się o 180 stopni. Wreszcie, dochodzi do tego, że nawet nie orientujemy się kiedy nasze mieszkanie zalały stosy dziecięcych akcesoriów i zabawek. Wobec tego podpowiadamy jak segregować zabawki.

Zobacz cały artykuł

Zabawki dla dzieci autystycznych

W dzisiejszych czasach autyzm dotyka coraz więcej dzieci. Podpowiadamy zatem jakie wybierać zabawki dla dzieci autystycznych, aby nie tylko je zainteresować, ale i przysłużyć się do ich rozwoju.

Zobacz cały artykuł

Kiedy dziecko zaczyna chwytać?

Każdy młody rodzic z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że rozwój dziecka, szczególnie w kilkunastu pierwszych miesiącach życia jest bardzo dynamiczny. Kiedy dziecko zaczyna chwytać? Kiedy dziecko łapie zabawki, a w związku z tym jakie przedmioty mu podsuwać?

Zobacz cały artykuł

Wózki dla lalek jak prawdziwe

Chyba wszystkie małe dziewczynki naśladują swoje mamy. Nie da się ukryć, że jednymi z ulubionych zabawek po jakie sięgają dziewczynki są zabawkowe kuchnie a także lalki przypominające bobasy, na czele z wózkami. Dziś o tych ostatnich. Prezentujemy wózki dla lalek - jak prawdziwe, a zabawkowe!

Zobacz cały artykuł

Zabawki z drewna dla dzieci

Mimo, że w dzisiejszych czasach producenci zabawek nieustannie prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na jeszcze bardziej nowoczesne, kolorowe, kreatywne zabawki, te tradycyjne, wytwarzane z naturalnego drewna wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Zobacz cały artykuł

Co na prezent dla 3-latka?

W wieku trzech lat nasze pociechy z dnia na dzień stają się coraz bardziej świadome, zaskakują dorosłych nowo poznanymi słówkami i zwrotami, zaczynają żartować. Kształtują się też ich cechy charakteru, gusta i upodobania.

Zobacz cały artykuł

Jakie zabawki edukacyjne dla dwulatka?

Kiedy dziecko kończy dwa lata, absolutnie najważniejszą rzeczą jest jego dalszy, prawidłowy rozwój. Naturalnym zjawiskiem jest to, że kupujemy mu sporo zabawek. I nie ma w tym nic złego - one również dostarczają maluchom wielu bodźców. Każdy przedmiot, którym chcemy obdarować naszą pociechę należy jednak dobierać bardzo starannie.

Zobacz cały artykuł

Co kupić 3-letniej dziewczynce na urodziny?

Trzylatki to już całkiem duże i rozumne dziewczynki. W tym wieku dzieci są całkiem inne niż kiedy miały roczek czy dwa lata. Komunikacja z takimi maluchami jest na zupełnie innym, wyższym poziomie, są one też bardziej samodzielne, na dłużej potrafią zająć się same sobą, inaczej się bawią.

Zobacz cały artykuł