Sklep z zabawkami

Zabawki o tematyce rolniczej dla dzieci

Każdy rodzic z pewnością dostrzega, jak różne potrafią być dzieci. I to nie tylko porównując własne dziecko do innych, ale i tylko swoje pomiędzy sobą (braci, siostry). W związku z tym, dzieci miewają różne upodobania, co innego je interesuje, a co za tym idzie, fascynują je odmienne zabawki.

Zobacz cały artykuł

Jakie są najlepsze zabawki dla Twojego dziecka?

Każdego rodzica w pierwszych tygodniach życia nowonarodzonego dziecka przepełnia przede wszystkim ogromna radość. Początkowo skupiamy się na tym, by zapewnić maleństwu spokojny sen, bezpieczeństwo, a przede wszystkim czułość, której to potrzebuje najbardziej.

Zobacz cały artykuł

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka to prawdopodobnie ulubiona data każdego malca (oczywiście zaraz po urodzinach). Narastającą z dnia na dzień ekscytację związaną ze spodziewanym prezentem da się zauważyć u większości kilkulatków już na kilka tygodni przed nadejściem 1-go czerwca.

Zobacz cały artykuł

Samochód na akumulator dla dzieci - jaki wybrać?

W dzisiejszych czasach, gdy producenci artykułów dziecięcych mają do zaproponowania ogrom rozmaitych towarów, zdarza się, że tak naprawdę nie wiemy co podarować pociechom.

Zobacz cały artykuł

Traktory, zabawki zdalnie sterowane

To, że traktory, zabawki zdalnie sterowane, prawdopodobnie wraz z klockami i kolejkami, to ulubione zabawki małych chłopców chyba dla nikogo nie jest tajemnicą.

Zobacz cały artykuł

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Każdy rodzic z pewnością doskonale rozumie, jak ważne jest to, by dla swojej pociechy wybierać odpowiednie zabawki. Szczególnie istotne wydaje się to w wieku niemowlęcym, kiedy maluchy jeszcze nie do końca rozumieją co jest dla nich dobre, a co złe.

Zobacz cały artykuł

Markowe zabawki - sklep internetowy Haribi.pl

Przyznajmy sobie szczerze - zakup prezentu dla dziecka, nieważne czy rocznego, trzyletniego, pięcioletniego, czy siedmioletniego to nie lada wydatek. Zabawki niestety swoje kosztują.

Zobacz cały artykuł

Zabawki dla chłopca 5 lat

Dzieci zmieniają się niemalże z dnia na dzień. Z każdym rokiem nie tylko przybywa im centymetrów, ale i wiedzy o otaczającym je świecie. Stają się coraz bardziej bystre i zauważalnie rozwijają się ich zdolności manualne. Co więcej, wiele z nich potrafi już określić swoje zainteresowania, pasje.

Zobacz cały artykuł