Sklep z zabawkami

Zabawki z drewna dla dzieci

Mimo, że w dzisiejszych czasach producenci zabawek nieustannie prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na jeszcze bardziej nowoczesne, kolorowe, kreatywne zabawki, te tradycyjne, wytwarzane z naturalnego drewna wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Zobacz cały artykuł

Co na prezent dla 3-latka?

W wieku trzech lat nasze pociechy z dnia na dzień stają się coraz bardziej świadome, zaskakują dorosłych nowo poznanymi słówkami i zwrotami, zaczynają żartować. Kształtują się też ich cechy charakteru, gusta i upodobania.

Zobacz cały artykuł

Jakie zabawki edukacyjne dla dwulatka?

Kiedy dziecko kończy dwa lata, absolutnie najważniejszą rzeczą jest jego dalszy, prawidłowy rozwój. Naturalnym zjawiskiem jest to, że kupujemy mu sporo zabawek. I nie ma w tym nic złego - one również dostarczają maluchom wielu bodźców. Każdy przedmiot, którym chcemy obdarować naszą pociechę należy jednak dobierać bardzo starannie.

Zobacz cały artykuł

Co kupić 3-letniej dziewczynce na urodziny?

Trzylatki to już całkiem duże i rozumne dziewczynki. W tym wieku dzieci są całkiem inne niż kiedy miały roczek czy dwa lata. Komunikacja z takimi maluchami jest na zupełnie innym, wyższym poziomie, są one też bardziej samodzielne, na dłużej potrafią zająć się same sobą, inaczej się bawią.

Zobacz cały artykuł

Ile zabawek powinno mieć dziecko?

Gdy na świat przychodzą dzieci, większość młodych rodziców zaczyna zadawać sobie pytania, które jeszcze kilka lat, a nawet miesięcy temu nawet nie przeszłyby im przez myśl.

Zobacz cały artykuł

Jak naprawić zabawki Bruder?

Zabawki marki Bruder to jedne z najbardziej rozpoznawalnych na świecie i cieszących się w stu procentach pozytywnymi opiniami. Wyróżnia je absolutnie doskonały design, najwyższa jakość wykonania i wykorzystywanych materiałów, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo.

Zobacz cały artykuł

Gdzie można kupić zabawki Bruder?

Bruder to jedna z najsłynniejszych na całym świecie, cieszących się w stu procentach pozytywnymi opiniami konsumentów marka zabawek dziecięcych. Popularność przyniosły jej przede wszystkim pojazdy i maszyny rolnicze, które nie licząc znacznie mniejszych rozmiarów praktycznie niczym nie różnią się od tych prawdziwych.

Zobacz cały artykuł

Jak poukładać dziecięce zabawki?

Zabawki to coś, czym nasze dzieci są obdarowywane właściwie już od pierwszych dni życia. Nic więc dziwnego, że w przeciągu miesięcy i lat jesteśmy w stanie nagromadzić ich tyle, że spokojnie moglibyśmy rozdzielić je na kilku malców.

Zobacz cały artykuł