Jak segregować zabawki?
92.jpg

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, szczególnie pierwsze, życie młodych rodziców przewraca się o 180 stopni. Wreszcie, dochodzi do tego, że nawet nie orientujemy się kiedy nasze mieszkanie zalały stosy dziecięcych akcesoriów i zabawek. Wobec tego podpowiadamy jak segregować zabawki.

czytaj całość »
Kiedy dziecko zaczyna chwytać?
88.jpg

Każdy młody rodzic z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że rozwój dziecka, szczególnie w kilkunastu pierwszych miesiącach życia jest bardzo dynamiczny. Kiedy dziecko zaczyna chwytać? Kiedy dziecko łapie zabawki, a w związku z tym jakie przedmioty mu podsuwać?

czytaj całość »
Wózki dla lalek jak prawdziwe
86.jpg

Chyba wszystkie małe dziewczynki naśladują swoje mamy. Nie da się ukryć, że jednymi z ulubionych zabawek po jakie sięgają dziewczynki są zabawkowe kuchnie a także lalki przypominające bobasy, na czele z wózkami. Dziś o tych ostatnich. Prezentujemy wózki dla lalek - jak prawdziwe, a zabawkowe!

czytaj całość »
Zabawki z drewna dla dzieci

Mimo, że w dzisiejszych czasach producenci zabawek nieustannie prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na jeszcze bardziej nowoczesne, kolorowe, kreatywne zabawki, te tradycyjne, wytwarzane z naturalnego drewna wciąż cieszą się ogromną popularnością.

czytaj całość »
Co na prezent dla 3-latka?

W wieku trzech lat nasze pociechy z dnia na dzień stają się coraz bardziej świadome, zaskakują dorosłych nowo poznanymi słówkami i zwrotami, zaczynają żartować. Kształtują się też ich cechy charakteru, gusta i upodobania.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl